REKLAMA

RZESZÓW. Fałszywe telefony ws. zapłaty za przesyłkę z lotniska!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie ostrzega przed fałszywymi telefonami informującymi o przesyłce pocztowej do odebrania na lotnisku w Jasionce. Oddział celny na podrzeszowskim lotnisku nie dokonuje odpraw celnych paczek.

bosgjasionka

Foto: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

– Ostrzegamy przed fałszywymi telefonami kierowanymi zwłaszcza do starszych osób, w których dzwoniący informuje, że w Oddziale Celnym Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka oczekuje przesyłka pocztowa i aby kurier mógł ją dostarczyć do odbiorcy, należy wnieść należności celne – informuje młodsza aspirant Edyta Chrabowska, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Krajowa Administracja Skarbowa nie jest nadawcą tego typu powiadomień. Oddział Celny Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka nie dokonuje odpraw celnych przesyłek pocztowych. Wiadomości tego typu są fałszywe i są próbą wyłudzenia pieniędzy.

Odprawa przesyłek pocztowych w województwie podkarpackim realizowana jest przez Oddział Celny w Przemyślu w Miejscu Wyznaczonym przez Pocztę Polską.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

20-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-falszywe-telefony-ws-zaplaty-za-przesylke-z-lotniska-858-00r2kc