REKLAMA

RZESZÓW: Dwie osoby ranne i osiem uszkodzonych pojazdów

Wczoraj policjanci interweniowali na miejscu dwóch wypadków, w których dwie osoby odniosły obrażenia, uszkodzonych zostało osiem pojazdów. W Krasnem kierunkujący ciężarówką najechał na tył opla, który uderzył w stojący przed przejściem samochód. Z kolei na ul. Dąbrowskiego, najprawdopodobniej w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa, doszło do zderzenia pięciu aut.

Do wypadku w Krasnem doszło około godz. 13.30. Jak ustalili policjanci 42-letni kierowca ciężarowego mana, jadąc w kierunku Rzeszowa, najechał na tył opla zafiry. W wyniku uderzenia opel najechała na stojące przed przejściem daewoo. W wypadku obrażeń doznała pasażerka opla, kobieta trafiła do szpitala. Interweniujący na miejscu policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu samochodem ciężarowym. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Do kolejnego karbolu doszło około godz. 15 przy ulicy Dąbrowskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 37-letni kierujący subaru, wyjeżdżając z ulicy Zawiszy Czarnego najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi doprowadzając do zderzenia pojazdów. Pchnięte audi uderzyło w jadącego środkowym pasem mercedesa, który z kolei uderzył w dwa samochody: forda i opla, których kierujący oczekiwali na możliwość skrętu w ulicę Poznańską. W wyniku wypadku obrażenia odniósł kierujący mercedesa i został przewieziony do szpitala. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu subaru.

RZESZOW

Na miejscu wypadków policjanci zabezpieczyli ślady i przygotowali dokumentację umożliwiającą szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzeń.

W ostatnich dniach zmieniły się warunki atmosferyczne. Padający śnieg i mróz powodują, że na drogach jest ślisko. Jezdnie w wielu miejscach mogą być oblodzone. Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Przy panujących warunkach na drogach należy przede wszystkim zwolnić, zachowywać większe odległości pomiędzy samochodami, szczególnie uważać przy włączaniu się do ruchu oraz dojeżdżaniu do skrzyżowań.

28-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-dwie-osoby-ranne-i-osiem-uszkodzonych-pojazdow