REKLAMA

RZESZÓW: Dwa niebezpieczne wypadki, trzy osoby ranne!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Do dwóch niebezpiecznych wypadków doszło w środę rano. Na ulicy Krakowskiej kierujący audi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w latarnię. W wyniku zdarzenia trzy osoby jadące samochodem zostały ranne. Natomiast na ulicy Dąbrowskiego zderzyły się dwa auta.

303-198353

Foto: Podkarpacka Policja

Pierwszy wypadek wydarzył sie około godziny 5:30 na ulicy Krakowskiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, 60-letni kierujący audi jechał w kierunku Świlczy. Po zjeździe z Wiaduktu Ślaskiego na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożną latarnię. W wyniku zdarzenia ranny został kierowca samochodu i dwóch pasażerów w wieku 39 i 33 lat. Ranni mężczyźni zostali przewiezieni do szpitali, stan kierowcy jest ciężki. Wszyscy to mieszkańcy powiatu przeworskiego.

Z utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy jadący ulicą Dąbrowskiego w Rzeszowie. Około godziny 8:00 doszło do zderzenia dwóch samochodów. Zablokowane są dwa pasy jezdni w kierunku ulicy Podkarpackiej. Na miejscu policjanci kierują ruchem, który odbywa się tam wahadłowo.

AKTUALIZACJA: Po godzinie 10:00 policjanci przywrócili płynność w ruchu.

Źródło: KMP Rzeszów

06-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-dwa-niebezpieczne-wypadki-3-osoby-ranne-utrudnienia-w-ruchu-662-00r2kc