REKLAMA

RZESZÓW: Dożywocie dla Grzegorza G. za zabójstwo ciężarnej 25-latki!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W czwartek rzeszowski Sąd Apelacyjny skazał na dożywocie Grzegorza G. 35-latek zamordował swoją szwagierkę będącą w ciąży. Do zabójstwa doszło pod Dębicą w maju 2016 roku.

sąd-toga-500x339

Foto: pk.gov.pl

Sąd Apelacyjny w Rzeszowie wydał prawomocny wyrok skazujący Grzegorza G. na dożywotnią karę pozbawienia wolności. Rozprawa toczyła się w czwartek, a uzasadnienie wyroku było tajne ze względu na charakter sprawy.

Grzegorz G. w maju 2016 roku zamordował w lesie swoją ciężarną szwagierkę. Według informacji podawanych przez prokuraturę, Jolanta Ś. została zepchnięta z 15-metrowego nasypu przy zjeździe z autostrady A4 w okolicy miejscowości Borowa. Po upadku kobiety, 35-latek chwycił do ręki cegłę i zadał 25-latce kilka uderzeń w głowę. Następnie przeniósł zwłoki do bagażnika samochodu. Po drodze zatrzymał się i wbił nóż w szyję kobiety.

Grzegorz G. wysyłał SMS-y w imieniu Jolanty Ś. do jej rodziców. Sprzedał samochód zamordowanej, a także opróżnił jej konto bankowe.

35-latek, oprócz kary dożywocia, musi również zapłacić 500 tysięcy złotych zadośćuczynienia rodzicom ofiary. Został również pozbawiony praw publicznych na okres 8 lat.

Źródło: fakt.pl

29-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-dozywocie-dla-grzegorza-g-za-zabojstwo-ciezarnej-25-latki-9634-00r2kc