REKLAMA

RZESZÓW. Dostałeś nietrafiony prezent? Pomóż potrzebującym!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Okres świąteczno – noworoczny to czas, kiedy dostajemy prezenty. Nie zawsze jednak są one trafione. Dlatego Dzikie Dobro – Społeczne Centrum Pomocy przy Fundacji Będzie Dziko w Rzeszowie zaprasza do udziału w “Noworocznej zbiórce nietrafionych prezentów dla domów dziecka i DPS” w regionie podkarpackim.

pixabay-prezent

Foto: pixabay.com

Jeżeli otrzymałaś/eś książkę, a nie lubisz czytać, jeżeli otrzymałaś/eś kosmetyki, których na przykład, zapach, czy skład ci nie odpowiada, jeżeli otrzymałaś/eś sweter w kolorze zielonym, a nie lubisz takiego nosić, jeżeli otrzymałaś/eś sprzęt AGD lub RTV, a jest ci zbędny – przekaż go osobom potrzebującym – zachęca rzeszowska Fundacja Będzie Dziko.

Nietrafione prezenty można przekazać do punktu zbiórki, który został udostępniony w drukarni Maddruk, przy ulicy Kochanowskiego 18 w Rzeszowie (w godzinach od poniedziałku do czwartku od 10:00 do 18:00, w piątki od 10:00 do 16:00).

Drugą możliwością jest telefon pod numer 603 207 287. Jest to kontakt do wolontariusza, który odbierze prezenty bezpośrednio ze wskazanego adresu.

Prosimy o rzeczy nowe (używane tylko w celu testowania). Na rzeczy używane przyjdzie jeszcze czas przy okazji innej zbiórki. Zbiórka została zarejestrowana w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji – przekazuje Fundacja Będzie Dziko.

Więcej szczegółów w grupie na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/1106045149847459

 

18-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-dostales-nietrafiony-prezent-pomoz-potrzebujacym-1676-00r2kc