REKLAMA

RZESZÓW: Domowa awantura. Policja znalazła narkotyki

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci, interweniujący w związku ze zgłoszeniem awantury domowej, znaleźli narkotyki. Zaraz po wejściu do mieszkania funkcjonariusze zauważyli szklane lufki oraz woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Awanturujący się mężczyzna, do którego należały narkotyki, został zatrzymany. Usłyszał zarzuty posiadania nielegalnych środków odurzających.

303-172185
Foto: Podkarpacka Policja

We wtorek wieczorem policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego rzeszowskiej komendy interweniowali w mieszkaniu przy ul. Wincentego Pola. Miał tam się awanturować nietrzeźwy mężczyzna. Zaraz po wejściu do zajmowanego przez niego pokoju, policjanci zauważyli szklane lufki z zawartością nadpalonego suszu oraz worek foliowy, w którym znajdował się susz roślinny. W związku z tym, w mieszkaniu przeprowadzono przeszukanie, a 36-letni mężczyzna został zatrzymany.

Już podczas wstępnego rozpoznania przyznał się, że jest to marihuana. Potwierdziło to wstępne badanie zabezpieczonego suszu. Łącznie policjanci zabezpieczyli podczas interwencji ponad 20 gramów narkotyków. 36-latek trafił do policyjnego aresztu.

Podczas przesłuchania przyznał się do posiadania marihuany, którą miał na własny użytek i nikomu jej nie udostępniał. Nie wyjaśnił jednak, jak wszedł w jej posiadanie, mówiąc, że nie pamięta.

Podejrzany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Podkarpacka Policja

05-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.