REKLAMA

RZESZÓW. Deptak na Jagiellońskiej? Prezydent będzie rozmawiał z mieszkańcami

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ulica Jagiellońska będzie częściowo wyłączona z ruchu? Taki pomysł ma rzeszowski ratusz. W poniedziałek prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek będzie o tym rozmawiał z mieszkańcami.

161331907_4358524410843889_8620147276859162281_o

Foto: Justyna Żuczek / archiwum Rzeszów24.pl

 

Drodzy Mieszkańcy, chcę, aby w Rzeszowie przybywało miejsc przyjaznych pieszym. Dlatego też zadecydowałem o powiększeniu strefy pieszej na ul. Mickiewicza i Joselewicza oraz o usunięciu samochodów spod ratusza. Chcę wprowadzać kolejne zmiany – napisał na swoim profilu społecznościowym na Facebooku Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

 

Konrad Fijołek zamierza stworzyć deptak z ulicy Jagiellońskiej. Chodzi o odcinek od skrzyżowania z ulicą 3 Maja do skrzyżowania z ulicą Zygmuntowską.

Na razie będzie to zrobione testowo, na kilka tygodni. Chcę w ten sposób pokazać jak ta ulica może wyglądać bez samochodów. Zanim jednak zmiany zostaną wprowadzone chcę porozmawiać, z Wami – mieszkańcami ul. Jagiellońskiej i przedsiębiorcami działającymi przy tej ulicy. Chcę poznać Wasze zdanie – mówi prezydent Rzeszowa.

Spotkanie w sprawie częściowego wyłączenia z ruchu ulicy Jagiellońskiej ma się odbyć w poniedziałek 2 sierpnia o godzinie 18:00 przy skrzyżowaniu Jagiellońskiej i 3 Maja.

 

Źródło: Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa / Facebook

 

01-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-deptak-na-ul-jagiellonskiej-prezydent-bedzie-rozmawial-z-mieszkancami-4625-00r2kc