REKLAMA

RZESZÓW. Darmowe skutery i hulajnogi dla medyków od Blinkee

RZESZÓW / PODKARPACIE. W Rzeszowie wystartowała akcja Blinkee dla medyków. Firma bezpłatnie udostępnia elektryczne hulajnogi i skutery dla pracowników służb medycznych na dojazdy do pracy.

IMG_7115

Foto: blinkee.city / mat. prasowe

– Chcemy nieść pomoc tam, gdzie jej potrzeba. Dlatego w obliczu panującej sytuacji i spływających do nas pytań o udostępnienie pojazdów dla medyków robimy to, co wydaje się jedyną słuszną opcją. Medyku, jeśli nie masz własnego środka transportu – wybierz pojazd z floty blinkee.city. Nasze pojazdy są bezpieczną formą transportu, w kufrze skutera znajdziesz jednorazowy czepek ochronny, a przejazd naszym pojazdem zapewni Ci dystans społeczny. Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i dobro, dlatego wybierając pojazd Blinkee nic za niego nie zapłacisz – informuje firma Blinkee.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy, założyć konto Blinkee (pobranie aplikacji, rejestracja i opłata aktywacyjna) i przesłać zdjęcie dokumentu (może być to pieczątka, cokolwiek co potwierdziłoby, że wykonywanie zawodu medyka), poprzez zakładkę “Dokumenty” w aplikacji blinkee.city, potwierdzającego stanowisko specjalistyczne w ochronie zdrowia, bądź bycie personelem medycznym.

Regulamin akcji jest dostępny: TUTAJ

Wykaz zawodów medycznych mogących wziąć udział w akcji zgodny z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy oraz zakresu jej stosowania (Dz. U. Nr 265, poz. 2644 z późn. zm.).

Miasta, które wchodzą w akcję to: Warszawa, Rzeszów, Katowice, Białystok, Gliwice, Kołobrzeg oraz Koszalin.

 

Przypomnijmy, że końcem października, ze względu na pandemię koronawirusa, firma Blinkee postanowiła rozszerzyć flotę hulajnóg elektrycznych aż do 230 pojazdów. – Do końca sezonu odblokowanie hulajnogi będzie darmowe, a minuta jazdy, to tylko 0,39 zł – poinformowało w piątek, 23 października Blinkee.

Źródło: blinkee.city / inf. prasowa

18-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-darmowe-skutery-i-hulajnogi-dla-medykow-4901-00r2kc