REKLAMA

Dachowanie w Rzeszowie! Uczestnicy zdarzenia byli pijani! (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę rano na drodze łączącej ulicę Ofiar Katynia z ulicą Krakowską. Kierujący peugeotem stracił panowanie nad samochodem, który następnie dachował. Po zdarzeniu z miejsca zbiegło dwóch młodych Ukraińców, których kilkadziesiąt minut później zatrzymała policja.

303-202740

Foto: KMP Rzeszów

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 7:30. Jak ustalili policjanci, kierujący peugeotem, jadąc od ulicy Ofiar Katynia w kierunku ulicy Krakowskiej, stracił panowanie nad samochodem i dachował. Po zdarzeniu zarówno kierowca, jak i pasażer zbiegli z miejsca.

Kierując się rysopisem przekazanym przez świadka, który widział, jak dwóch młodych mężczyzn wychodzi z rozbitego samochodu i uciekają, policjanci rozpoczęli poszukiwania. W rejonie ulicy Broniewskiego funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn odpowiadających rysopisowi. Ci na widok policjantów próbowali bezskutecznie uciekać.

303-202739

Foto: KMP Rzeszów

Po zatrzymaniu okazało się, że są to dwaj 21-letni obywatele Ukrainy. Okazało się, że mężczyźni są pijani. Badanie wykazało u nich ponad promil alkoholu. Do wyjaśnienia 21-latkowie zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze ustalili, który z mężczyzn kierował samochodem w chwili zdarzenia.

W poniedziałek obydwaj mężczyźni zostali przesłuchani. Kierujący usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna przyznał się do winy.

303-202741

Foto: KMP Rzeszów

Źródło: KMP Rzeszów

20-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-dachowanie-na-ul-krakowskiej-uczestnicy-zdarzenia-byli-pijani-foto-9708-00r2kc