REKLAMA

RZESZÓW: Czy ulica 3 maja będzie podgrzewana?

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ratusz wpadł na pomysł, by ogrzać rzeszowski deptak. Głównie po to, by było bezpiecznie i miło. Inwestycja ma zapobiegać oblodzeniu ulicy oraz zaleganiu śniegu. Przebudowa ul. 3 Maja ma kosztować 7 mln złotych. Dotychczas nie zapadła żadna decyzja w sprawie ogrzewania, mieszkańcy natomiast krytykują niepotrzebny wydatek.

Ul. 3 maja zostanie przebudowana na odcinku od skrzyżowania z placem Farnym i ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Zamkową i ul. Lubomirskich. Wykonanych zostanie kilka zadań, m.in: położenie płyt kamiennych, przebudowa i remont kanalizacji deszczowej i sanitarnej, ulepszenie sieci wodociągowej, gazowej i oświetlenia ulicznego. Władze miasta chcą wprowadzić więcej zieleni na rzeszowski deptak, a także ławek i koszy na śmieci. Pojawią się płyty ze starymi nazwami ulic. Remont nawierzchni już wystartował. Miasto chce zdążyć przed Paniagą.

koncepcja-przebudowy-pikul

Koncepcja przebudowy fot. archiwum rzeszów24.pl

21-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-czy-ulica-3-maja-bedzie-podgrzewana-00e6mk