REKLAMA

Rzeszów Breakout Days. Akcja Gramy dla Nalepy pod pomnikiem muzyka!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od 16 do 18 września organizowana będzie w Rzeszowie kolejna edycja festiwalu Rzeszów Breakout Days. Jego ważnym punktem jest wspólne granie i śpiewanie utworu “Kiedy byłem małym chłopcem”, który jest wykonywany przy pomniku Tadeusza Nalepy na ulicy 3 Maja. W tym roku będzie to można zrobić zarówno na miejscu, jak i w sieci.

estrada

Foto: materiały prasowe Estrady Rzeszowskiej

 

Akcja “Gramy dla Nalepy” wpisała się już na stałe w program Rzeszów Breakout Days – festiwalu poświęconemu twórczości Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout. Co roku przy pomniku Nalepy gromadzą się tłumy z gitarami w ręku, by wspólnie odegrać przebój “Kiedy byłem małym chłopcem”.

Potwierdzono, że jedną z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu będzie Ørganek.

 

Podobnie jak w ubiegłym roku będzie możliwość zagrania utworu dla Tadeusza Nalepy również w sieci.

W tym celu przygotowaliśmy dla Was instrukcję grania. Mamy też gitarowe chwyty. Nagrajcie swój utwór i do 15 września wyślijcie przez serwis www.wetransfer.com na adres sindycka-rosol@estrada.rzeszow.pl. Wkrótce potem usłyszycie Wasze wykonanie na naszym profilu na Facebooku – przekazuje Estrada Rzeszowska.

Estrada Rzeszowska na swojej stronie internetowej udostępniła też chwyty gitarowe, a na kanale YouTube udostępniono video, gdzie instrukcji udziela Robert Lubera – podkarpacki muzyk, wokalista, kompozytor, autor tekstów, aranżer i producent.

 

Źródło: Estrada Rzeszowska, YouTube / Estrada Rzeszowska

 

04-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)