REKLAMA

RZESZÓW. Bożonarodzeniowy Kiermasz na os. Budziwój. Liczne atrakcje dla całej rodziny!

Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych świątecznego klimatu na VII Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się niedzielę 10 grudnia 2023 r. w godz. 10.00 – 16.00 przy ul. Budziwojskiej 194 w Rzeszowie, gdzie będą mogli Państwo zakupić świąteczne wyroby rękodzielnicze oraz produkty spożywcze od obecnych na Kiermaszu wystawców.

Rzeszowski Dom Kultury wspierając działania lokalnych przedsiębiorców, umożliwia im zaprezentowanie swoich wyrobów a Państwu sposobność nabycia produktów, które powstały z najwyższą starannością w pracowniach rodzimych rzemieślników. Dodatkowo, tak jak w roku poprzednim, ich oferta produktowa zostanie przedstawiona również online.

O świąteczną atmosferę zadbają: Zespół Śpiewaczy Budziwojce, uczestnicy zajęć wokalnych Rzeszowskiego Domu Kultury oraz dzieci z Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr.7 i Przedszkola Publicznego Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi. Gościnnie wystąpią: Kapela „Kmiecie” oraz Chór Fontes. Kiermaszowi towarzyszyć będą bezpłatne warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wraz z rodzicami stworzą wspólnie niepowtarzalne ozdoby świąteczne.

Informacje dla wystawców

Wystawców prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 501 752 764 lub e-mailowy pod adresem: budziwoj@rdk.rzeszow.pl od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:

00. Zapisy rozpoczeły się wczoraj 13 listopada 2023 roku. Aby móc wystawić się podczas kiermaszu należy uzupełnić kartę zgłoszenia oraz zapoznać się z regulaminem i klauzulą informacyjną. Po zakwalifikowaniu się, wystawca zobligowany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 20 zł za udostępnione stanowisko. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

źródło: Rzeszowski Dom Kultury

Przechwytywanie 2_1

14-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)