REKLAMA

RZESZÓW. Bezpłatny seans oscarowego filmu “Parasite”

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na Wakacyjne Kino Plenerowe, czyli kolejne wieczorowe wydarzenie dla filmowych koneserów, które tym razem zagości na osiedlu Słocina. Organizatorzy przygotowali bezpłatny seans oscarowego obrazu “Parasite”, który odbędzie się już w piątek 13 sierpnia 2021 roku na placu Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina przy ul. Paderewskiego 154.

Baner - Wakacyjne Kino Plenerowe

 

Wakacyjne Kino Plenerowe to nowa propozycja Rzeszowskiego Domu Kultury przygotowana w ramach letniej akcji miejskiej “Atrakcje na wakacje”. Inicjatywa skierowana jest do wszystkich pasjonatów oscarowego kina w najlepszym wydaniu, jak również osób planujących przyjemnie spędzić piątkowy wieczór.

Dla uczestników wydarzenia przygotowany został bezpłatny seans dla pełnoletnich filmu “Parasite” w reżyserii Bonga Joon-ho. Południowokoreańska tragikomedia z 2019 roku błyskawicznie stała się światowym hitem, zdobywając zarówno uznanie krytyków, jak i sympatię publiczności. Film zdobył “Złotą Palmę” podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, a także cztery statuetki Oscara w najważniejszych kategoriach: najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy film międzynarodowy i najlepszy scenariusz.

Wakacyjne Kino Plenerowe odbędzie się już w ten piątek 13 sierpnia 2021 roku o godzinie 21:00 na placu przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina zlokalizowanym przy ul. Paderewskiego 154.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a rejestracja uczestników odbywać się będzie na miejscu. Seans filmu „Parasite” poprzedzi o godzinie 20:00 Dobranockowe Kino Plenerowe organizowane przez Muzeum Dobranocek w Rzeszowie. Dodatkowo dla uczestników przygotowany zostanie darmowy popcorn od kina Helios.

Plakat - Wakacyjne Kino Plenerowe

źródło: Rzeszowski Dom Kultury / materiały nadesłane

 

11-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)