REKLAMA

RZESZÓW. Bezpłatna komunikacja dla bezrobotnych – ZASADY

RZESZÓW / PODKARPACIE. Każdy, kto po 15 września br. otrzymał zaświadczenie dla bezrobotnych, nie musi w każdym miesiącu odnawiać tych upoważnień. Jak podaje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, te zaświadczenia będą ważne do 31 stycznia 2021 roku.

Solaris 18m - ON

Foto: UM Rzeszowa

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że podczas kontroli biletów obowiązywać będą zaświadczenia dla osób bezrobotnych upoważniające do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską wydane od dnia 15 września 2020 roku.

Powyższe zaświadczenia będziemy respektować do dnia 31 stycznia 2021 roku. Oznacza to, że w przypadku, gdy bezrobotny posiada ww. zaświadczenie z datą wystawienia 15 września 2020 roku lub późniejszą – może on na jego podstawie podróżować komunikacją miejską aż do dnia 31 stycznia 2021 roku, nie ma konieczności wydawania dla niego nowego zaświadczenia – podaje rzeszowski ZTM.

W Rzeszowie darmowa komunikacja miejska dla osób bezrobotnych istnieje od jesieni 2014 roku. Od tego momentu każda osoba posiadająca zaświadczenie dla osób bezrobotnych może bezpłatnie korzystać z autobusów rzeszowskiej komunikacji miejskiej od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:00-17:00.

Źródło: ZTM w Rzeszowie

26-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-bezplatna-komunikacja-dla-bezrobotnych-zasady-9305-00r2kc