REKLAMA

Rzeszów będzie promowany w Warszawie, Gdańsku i Szczecinie (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W środę 29 lipca w siedzibie portu lotniczego Rzeszów-Jasionka podpisano umowę, dzięki której Rzeszów będzie promowany na lotnisku oraz w miastach, do których można dotrzeć z niego bezpośrednio, czyli Warszawie, Gdańsku i Szczecinie. Kampania będzie także realizowana na pokładach samolotów PLL LOT. Powrót do Jasionki planuje Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna, która w terminalu pasażerskim zamierza uruchomić swój punkt informacyjny.

konferencjajasionka3 

– Port lotniczy to okno na świat miasta i regionu. Dzięki niemu nie tylko podnosi się jakość życia mieszkańców, ale również rośnie  atrakcyjność inwestycyjna terenów skomunikowanych z lotniskiem  – powiedział Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

– Bliska współpraca lotniska z rzeszowskim samorządem przyniesie korzyści obu stronom. Cieszę się, że władze Rzeszowa dostrzegły unikalne możliwości promocji  wizerunku miasta, jakie oferują porty oraz linie lotnicze. Wierzę, że to zaangażowanie będzie się dalej rozwijać, również w ramach wspólnych działań pod szyldem Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej  – dodał Adam Hamryszczak.

 

W ramach umowy, która będzie obowiązywać do końca marca 2022 roku, planowane są wydarzenia promocyjne w Gdańsku i Szczecinie, reklamy wielkoformatowe na lotniskach, emisja spotów reklamowych, publikacje w magazynie pokładowym PLL LOT oraz komunikacja w mediach społecznościowych.

Ponadto pasażerowie podróżujący na trasach krajowych obsługiwanych przez narodowego przewoźnika będą otrzymywać materiały promujące Rzeszów.

– Dzisiejsze wydarzenie jest początkiem nowego podejścia do wspólnych relacji miasta i portu lotniczego. Stawiam na współpracę, bo powoduje ona zawsze obustronne korzyści. Nowoczesne, sprawnie funkcjonujące lotnisko z dużą liczbą połączeń to korzyść dla miasta i jego mieszkańców. Dlatego zdecydowałem się na podpisanie umowy dotyczącej działań promujących nasze miasto na lotnisku Rzeszów-Jasionka, na pokładach samolotów PLL LOT oraz w innych portach lotniczych – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

 

Źródło, foto: Biuro Prasowe Portu Lotniczego “Rzeszów-Jasionka”

 


29-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)