REKLAMA

RZESZÓW. Bailey nie może samodzielnie się poruszać. Potrzebuje operacji

RZESZÓW / PODKARPACIE. O pomoc poprosiła nas Bożena Dudek z Rzeszowa, właścicielka 3-letniego pieska Bailey’go. Piesek nie może samodzielnie się poruszać. By Bailey powrócił do pełnej sprawności potrzebne są kosztowne operacje.

Bez nazwy-1_13

Foto: materiały prywatne

 

ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

Jesteśmy z Rzeszowa, tutaj mieszkamy i utworzyliśmy tydzień temu zbiórkę, ponieważ nasz pies wymaga dwóch operacji oraz kosztownej rehabilitacji. Bailey doznał we wrześniu kontuzji, która zakończyła się operacją z tak poważnymi powikłaniami, że piesek do dziś nie wstaje, nie chodzi i nie potrafi samodzielnie funkcjonować – napisała do nas z prośbą o udostępnienie zbiórki Bożena Dudek z Rzeszowa, właścicielka pieska.

Bailey to 3-letni piesek rasy chow chow. W ubiegłym roku zerwał więzadło w tylnej łapce. 4 września przeszedł operację z powikłaniami. Od tej pory ma problemy z poruszaniem się.

8 stycznia pies trafił do kliniki dr Korty w Wieliczce, jest po konsultacji ortopedycznej, wielu badaniach i dwóch operacjach, która odbyła się końcem stycznia i w lutym tego roku. U Bailey’go stwierdzono niedowład tylnych kończyn.

Jesteśmy już po dwóch operacjach, ale czekają czekają go kolejne dwie. Niebawem dostaniemy termin kolejnej – trzeciej już operacji. Niestety, nasze oszczędności kończą się, a leczenie pieska pochłania ogromne kwoty. Prosimy o pomoc. Każda, najmniejsza wpłata jest dla nas nieocenioną pomocą – apeluje właścicielka Bailey’go.

ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

Źródło: materiały nadesłane, zrzutka.pl

08-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)