REKLAMA

RZESZÓW. Badania profilaktyczne w prezencie na Dzień Babci i Dziadka!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Zespół Opieki Zdrowotnej numer 2 w Rzeszowie zaprasza wszystkich seniorów na profilaktyczne badania z okazji Dnia Babci i Dziadka. Organizatorzy przygotowali dla uczestników między innymi badania EKG, spirometrię, pakiety bezpłatnych badań krwi i wiele innych.

Fot. Freepik.com

Foto: materiały nadesłane

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, 22 stycznia 2020 roku w ZOZ nr 2 w Rzeszowie przy ulicy Fredry 9 odbędą się profilaktyczne badania dla seniorów. Będą one organizowane w godzinach: 8:00 – 13:00. Z bezpłatnych świadczeń mogą skorzystać Dziadkowie i Babcie, którzy ukończyli 45. rok życia – pakiet badań został przygotowany specjalnie z myślą o tej grupie wiekowej.

Uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań objętości płuc, czyli tzw. spirometrii. Dla Babć i Dziadków  zaplanowano również pomiary cukru i ciśnienia oraz profilaktyczne badania mięśnia sercowego – tak zwane “EKG” – mówi Katarzyna Tokarz, specjalista ds. marketingu w ZOZ nr 2 w Rzeszowie.

Seniorzy, którzy odwiedzą w środę ZOZ nr 2, będą mogli również otrzymać zaproszenia na bezpłatne badania krwi: lipidogram, PSA (antygen gruczołu krokowego), TSH (hormon tarczycy) oraz pakiet: żelazo + wapń. Liczba bonów jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Bony będzie można odebrać osobiście w hallu głównym przychodni.

Dodatkowo, uczestnicy będą mieli okazję wykonać pomiary składu masy ciała na specjalistycznej wadze oraz skonsultować prawidłowy sposób odżywiania z dietetykiem. Na chętnych czekać też będą  trenerzy personalni, którzy podpowiedzą, jak dobrać ćwiczenia odpowiednie do wieku i kondycji fizycznej.

Panie otrzymają zaproszenia na zabiegi pielęgnacyjne na twarz i dłonie oraz wziąć udział w szkoleniu z badania piersi na fantomach, prowadzonych przez położną z ZOZ nr 2.

Badania profilaktyczne na Dzień Babci i Dziadka mogą być doskonałym prezentem, który zrobimy sami sobie. Warto zadbać o swoje zdrowie i zdecydować się na taką formę spędzenia wolnego czasu – dodaje Katarzyna Tokarz.

Szczegółowy program:

Miejsce: Zespół Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie, ul. Fredry 9

Godz. 8.00 – 13.00

Termin: 22.01.2020 r.

Bezpłatne badania i świadczenia:

 • Spirometria, parter, pok. 10A,
 • EKG, I piętro, pok. 115,
 • Pomiary ciśnienia i cukru we krwi, parter, pok. 29 (gabinet zabiegowy),
 • Warsztaty z prawidłowego samobadania piersi na fantomach przeprowadzone przez położną z ZOZ nr 2, hall główny przychodni,
 • Bony na badania krwi: lipidogram, PSA, TSH, Żelazo + wapń; do odebrania w hallu głównym przychodni,
 • Konsultacje z dietetykiem Dieta System, hall główny przychodni,
 • Pomiary wagi i składu ciała na wadze TANITA, hall główny przychodni,
 • Konsultacje kosmetyczne, Zaproszenia na zabiegi pielęgnacyjne na twarz i dłonie od AVON, hall główny przychodni,
 • Konsultacje z trenerem personalnym Fitness for Life, hall główny przychodni.

Źródło: materiały nadesłane

21-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

 • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
 • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
 • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-badania-profilaktyczne-w-prezencie-na-dzien-babci-i-dziadka-4066-00r2kc