REKLAMA

RZESZÓW: Awanturował się w aptece i zniszczył kasę fiskalną

Policjanci wyjaśniają okoliczności zajścia w aptece, gdzie nietrzeźwy i agresywny klient uszkodziła kasę fiskalną. Mężczyzna wymachując kulą ortopedyczną próbował zniszczyć meble.

APTEKA

Zamierzył się również na pracownika apteki. Uszkodził kasę fiskalną uderzając w nią pięścią. Agresywnego mężczyznę ujęła ochrona i przekazał policjantom, którzy zatrzymali go.

Wczoraj około godziny 19.30 policjanci interweniowali w aptece przy Placu Dworcowym, gdzie awanturował się klient. Policjanci ustalili, że sprawcą zajścia był 55-letni mężczyzna.

Z relacji pracowników apteki wynikało, że mężczyzna będący pod wpływem alkoholu zachowywał się wobec nich agresywnie i arogancko. Zaczął wymachiwać kulą ortopedyczną próbując niszczyć meble, zamierzył się również na pracownika. Rozmyślnie uszkodził kasę fiskalna uderzając w nią pięścią. Agresywnego klienta ujęli wezwani na miejsce pracownicy ochrony, którzy przekazali go interweniującym policjantom.

Powodem agresywnego zachowania była to, że jak twierdził nikt go nie słuchał. Ostatecznie 55-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Policjanci przyjęli wniosek o ściganie sprawcy. Wartość strat może osiągnąć nawet 2 tys złotych.

kwp

23-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-awanturowal-sie-w-aptece-i-zniszczyl-kase-fiskalna