REKLAMA

RZESZÓW. Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami (WIDEO)

|

RZESZÓW. Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W piątek po godzinie 17:00 Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami na rzeszowskim Rynku. Towarzyszyły mu żona i córka. Na jednym z ostatnich przemówień urzędującego prezydenta przed ciszą wyborczą pojawiło się sporo jego zwolenników, choć nie tylko. Odbył się także “antywiec”. 

108216148_3732359366780943_5041963620551141345_o

Foto: Andrzej Duda / Facebook

Bardzo państwu dziękuję, że dzisiaj na ostatnim etapie kampanii prezydenckiej zechcieliście państwo przyjść tutaj na Podkarpaciu na rzeszowski Rynek po to, żeby mnie powitać i wesprzeć. Dziękuję za to, że wspieraliście mnie przez cały ten czas, chyba najdłuższej prezydenckiej kampanii, jak do tej pory w historii odrodzonej Rzeczypospolitej po 89 roku. Nie zależało to do końca od nas. Przyszła pandemia koronawirusa, było dużo kłopotów, ale wreszcie docieramy do finału. Dziękuję wszystkim moim rodakom (…) dziękuję także wszystkim mieszkańcom Podkarpacia i rzeszowianom – dziękował swoim zwolennikom na rzeszowskim Rynku Andrzej Duda.

Na szczelnie wypełnionej uczestnikami wiecu płycie rzeszowskiego Rynku obok urzędującego prezydenta pojawiły się także jego żona i córka.

Zwracam się do was nie jako prezydentowa, ale jako żona Andrzeja. Chciałabym wam z całego serca podziękować za niezwykłe wsparcie, które państwo mężowi dają. Dziękuję za każdy uśmiech, za dobre słowo, za każde uściśnięcie dłoni. Nawet nie wiedzą państwo, jak to jest dla niego ważne – mówiła do uczestników wiecu Agata Kornhauser-Duda.

Obecna pierwsza dama zaapelowała też do oponenta swojego męża – Rafała Trzaskowskiego oraz do jego żony Małgorzaty Trzaskowskiej. – Traktujmy się z szacunkiem. Mam również taki apel do pana Rafała i do pani Małgorzaty. Niezależnie od tego, co nam przyszłość przyniesie, co stanie się w niedzielę; proponuję byśmy, zarówno my, jak i państwo panie Rafale i pani Małgorzato z szacunkiem przyjęli wybór naszych rodaków – apelowała Agata Agata Kornhauser-Duda.

Na wiecu Andrzeja Dudy byli także obecni przedstawiciele młodzieżówki Nowoczesnej i zwolennicy Rafała Trzaskowskiego, którzy gwizdami oraz okrzykami starali się zakłócić przemówienia obecnego prezydenta i pierwszej damy. Protestujący skandowali między innymi: “Będziesz siedział!”, “Konstytucja!”, “Mamy dość”, czy “Kto nie skacze, ten za PiS-em”.

Źródło: Andrzej Duda / Facebook, Krzysztof Kłak / Facebook

10-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-andrzej-duda-spotkal-sie-z-mieszkancami-wideo-9613-00r2kc