REKLAMA

RZESZÓW. Akcja “Szyjemy maseczki dla Szpitala Miejskiego”. Środki ochronne na wyczerpaniu!

RZESZÓW / PODKARPACIE. “Szyjemy maseczki dla Szpitala Miejskiego” – akcję pod taką nazwą zorganizował szpital przy ulicy Rycerskiej w Rzeszowie. Placówka prosi o wsparcie od firm i mieszkańców w walce z koronawirusem.

pexels-photo-3873197

Foto: pexels.com / zdjęcie poglądowe

Maseczki ochronne, rękawiczki jednorazowe i środki do dezynfekcji – zapasy środków ochronnych w rzeszowskim Szpitalu Miejskim są na wyczerpaniu. Placówka ogłosiła w swoich mediach społecznościowych akcję: “Szyjemy maseczki dla Szpitala Miejskiego”.

Wierzymy, że wśród mieszkańców Rzeszowa i naszego województwa mamy wielu ludzi z dobrym sercem i umiejętnościami krawieckimi. Szukamy osób, które pomogą nam uszyć maseczki ochronne dla naszego szpitala. Każda pomoc jest na wagę złota – zaapelował na Facebooku Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Rzeszowie.

Każdy, kto może i chce wesprzeć akcję poprzez szycie maseczek lub przekazanie środków ochronnych, może skontaktować się ze szpitalem telefonicznie: +48 785 686 850 lub 17 853 52 81, numer wewnętrzny 346.

Źródło: Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Rzeszowie / Facebook

26-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-akcja-szyjemy-maseczki-dla-szpitala-miejskiego-srodki-ochronne-na-wyczerpaniu-6964-00r2kc