REKLAMA

RZESZÓW. Akcja Podkarpackie Dzieciom. Zbiórka na remont pracowni USG

PODKARPACIE. Trwa akcja Podkarpackie Dzieciom – Zostań Naszym Bohaterem. Jej celem jest zebranie 100 tysięcy złotych na na remont dwóch pracowni USG w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie.

brothers-family-siblings-boys-50692

Foto: pexels.com / zdjęcie poglądowe

Podkarpackie Dzieciom – Zostań Naszym Bohaterem, to akcja mająca zastąpić V edycję Samorządowego Balu Charytatywnego, który ze względu na pandemię jest niemożliwy do zorganizowania. Jednak Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych – organizator balu – wraz z Fundacją Iskierka nie składają broni i działają w inny sposób.

Celem jest zebranie 100 tysięcy złotych na remont dwóch pracowni USG na Oddziale Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie.

W ramach akcji prowadzone są aukcje na portalu Allegro. Sporą popularnością cieszy się aukcja dwukrotnego mistrza Polski i czterokrotnego mistrza Słowacji w rajdach samochodowych, pochodzącego z Rzeszowa Grzegorza Grzyba. Kierowca wystawił w licytacji przejazd na odcinku testowym podczas 30. Rajdu Rzeszowskiego, który ma się odbywać w bieżącym roku.

 

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej – Małgorzata Jarosińska – Jedynak na licytację przekazała natomiast swoje pióro.

 

Akcję można wesprzeć na kilka sposobów:

– dokonując wpłaty poprzez stronę Podkarpackiedzieciom.pl zarówno poprzez opcję przelewu Paypal, jak i przelewu tradycyjnego,

– obserwując Fanpage na Facebooku i Instagramie, gdzie na bieżąco pojawiają się okazje do pomocy,

– poprzez polubienie i udostępnienie postów w mediach społecznościowych,

– biorąc udział w wyzwaniu – ta opcja skierowana jest do firm i instytucji.

 

Źródło: UMWP, Podkarpackie Dzieciom / Facebook

07-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.