REKLAMA

RZESZÓW. 86-latek śmiertelnie potrącił 73-letnią kobietę!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek 24 sierpnia po godzinie 12:00 na ulicy Krakowskiej w Rzeszowie. Na oznakowanym przejściu dla pieszych, kierujący oplem potrącił kobietę. Ranna piesza została przewieziona do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarła.

policja_12
Foto: policja.pl / zdjęcie poglądowe

 

Do wypadku doszło we wtorek 24 sierpnia po godzinie 12:00 na ulicy Krakowskiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem merivą, 86-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc w kierunku centrum miasta, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił kobietę.

73-letnia piesza z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Mimo udzielonej pomocy, kobieta zmarła w szpitalu.

 

Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady niezbędnie do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku. Kierowca w chwili wypadku był trzeźwy, policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

KMP Rzeszów

 

24-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-86-latek-smiertelnie-potracil-73-letnia-kobiete-3192-00r2kc