REKLAMA

RZESZÓW. 49-latek włamywał się do barów z zapiekankami!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali podejrzanego o włamania do punktów gastronomicznych przy Placu Wolności w Rzeszowie. Mężczyzna w grudniu włamał się do baru z zapiekankami, a miesiąc później do podobnego lokalu. Mężczyzna ukradł znalezione tam pieniądze i napoje. 49-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

303-218696
Foto: archiwum KMP Rzeszów

W nocy z 8 na 9 grudnia 2020 roku nieznany sprawca włamał się do jednego z barów przy Placu Wolności w Rzeszowie. Po wybiciu szyby, ze środka ukradł 100 złotych i 15 butelek różnych napojów.

Miesiąc później, do podobnego włamania doszło w innym lokalu przy Placu Wolności. Wówczas sprawca skradł 66 złotych, napoje o wartości 100 złotych i telefon komórkowy. W wyniku włamania uszkodzony został baner reklamowy lokalu i wybita szyba. Straty wyceniono na kwotę tysiąca złotych.

Sprawę włamań wyjaśniali policjanci z wydziału kryminalnego i komisariatu w Śródmieściu. Policjanci przyjęli zawiadomieni i rozpoczęli ustalanie sprawcy. Na podstawie zebranych informacji kryminalni wytypowali i zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 49-letni mężczyzna, bez stałego miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony telefon.

Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy. Policjanci przedstawili mu zarzuty kradzieży z włamaniem i uszkodzenia mienia.

Źródło: KMP Rzeszów

21-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-49-latek-wlamywal-sie-do-barow-z-zapiekankami-2154-00r2kc