REKLAMA

RZESZÓW. 39-latek okradał hipermarket budowlany

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. 39-latek w jednym z hipermarketów budowlanych kradł dalmierze laserowe. Spowodował straty na kwotę niemal 600 złotych. 39-letni mieszkaniec Rzeszowa usłyszał już zarzuty kradzieży.

303-175192

Foto: Podkarpacka Policja

Do kradzieży doszło w połowie listopada. W jednym z hipermarketów budowlanych nieznany sprawca, w ciągu dwóch dni, ukradł dwa dalmierze laserowe. Wartość skradzionego mienia wyceniono na kwotę 574 złotych.

Zawiadomieni o przestępstwie policjanci, rozpoczęli ustalanie potencjalnego sprawcy. Kilka dni później, na podstawie ustaleń własnych, funkcjonariusze z wydziału kryminalnego wytypowali podejrzewanego mężczyznę. W ubiegły wtorek zatrzymali go. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec Rzeszowa. Kryminalni odzyskali również skradzione dalmierze. Odnaleźli je w lombardzie, w którym mężczyzna zdarzył je już sprzedać.

Policjanci z komisariatu w Śródmieściu przesłuchali mężczyznę, przyznał się do winy. Funkcjonariusze przedstawili 39-latkowi zarzut kradzieży dokonanej czynem ciągłym.

Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Rzeszów

27-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-39-latek-okradal-hipermarket-budowlany-7749-00r2kc