REKLAMA

RZESZÓW: 30 kolizji w dwa dni. W centrum potrącono pieszego

RZESZÓW / PODKARPACIE. Mróz i obfite opady śniegu przekładają się na trudne warunki drogowe. W niedzielę około godziny 11:30 na ulicy Lisa Kuli samochód potrącił pieszego. Mężczyzna trafił do szpitala.

s

foto: archiwum rzeszow24.pl

Na drogach w Rzeszowie i okolicach doszło od soboty do prawie 30 kolizji. Zaledwie kilka godzin temu na ulicy Lisa Kuli został potrącony mężczyzna.

Policja ustaliła, że kierowca citroena nie wyhamował przed pasami i uderzył w jadącego przed nim fiata seicento. Ten z kolei – pod wpływem mocnego uderzenia, wpadł w poślizg i wjechał w mężczyznę przechodzącego przez pasy.

Ranny od razu został przewieziony do rzeszowskiego szpitala. – Powstałe utrudnienia udało się szybko zażegnać. Kierowcy byli trzeźwi – informuje rzeszowska policja.

Na podkarpackich drogach jest bardzo ślisko. Tylko w niedzielę do godz. 12:00 odnotowano trzy wypadki. Apelujemy o rozwagę i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drogach.

(az)

04-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-30-kolizji-w-dwa-dni-w-centrum-potracono-pieszego