REKLAMA

RZESZÓW. 29-latek zgłosił się na dozór. Został zatrzymany

RZESZÓW / PODKARPACIE. Nieoczekiwanie zakończyła się wizyta 29-latka w rzeszowskiej komendzie. Wobec mężczyzny zastosowany był policyjny dozór i jego obowiązkiem było stawiennictwo w jednostce. W międzyczasie do policjantów wpłynął nakaz doprowadzenia go do zakładu karnego. Kiedy mężczyzna ponownie zgłosił się w komendzie został zatrzymany. Przyznał się jeszcze do tego, że ma narkotyki.

kajdanki-342851

Foto: policja.pl / zdjęcie poglądowe

 

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek, po godzinie 19:00. Do komendy miejskiej zgłosił się 29-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna był objęty policyjnym dozorem i jego obowiązkiem było stawianie się w komendzie w wyznaczonym terminie.

W czasie obowiązywania jego dozoru do rzeszowskich policjantów wpłynął nakaz jego doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę 1 roku pozbawienia wolności.

Nakaz wydał Sąd Rejonowy w Lubaczowie, w związku z wcześniejszymi przestępstwami jakich się dopuścił. Informacja ta została przekazana dyżurnemu jednostki. Kiedy 29-latek zgłosił się na dozór został zatrzymany.

 

To jednak nie koniec kłopotów mieszkańca Rzeszowa. W trakcie wykonywanych czynności związanych z zatrzymaniem, mężczyzna przyznał się, że posiada narkotyki. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli marihuanę.

29-latek usłyszał zarzuty, a po wykonaniu czynności z jego udziałem, został doprowadzony do zakładu karnego.

 

KMP Rzeszów

 

 

24-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)