REKLAMA

RZESZÓW. 27-latka odpowie za kradzieże sklepowe

RZESZÓW / PODKARPACIE. Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańce Rzeszowa, która jest podejrzana o kradzieże sklepowe. Mimo, że od tego czasu upłynęło niemal 5 miesięcy, policjanci ustalili podejrzaną, przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i ją zatrzymali. 27-latka usłyszała zarzut kradzieży dokonanej czynem ciągłym.

303-175192

Foto: Podkarpacka Policja / archiwum

 

Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze z komisariatu w Śródmieściu, ustalili kobietę, która 9 lutego dwukrotnie okradła jeden ze sklepów w Rzeszowie. Łupem 27-letniej mieszkanki Rzeszowa padły artykuły spożywcze, kosmetyki i alkohol.

Policjanci skontaktowali się z przedstawicielem sklepu i przyjęli zawiadomienie o kradzieży.  Łączna wartość strat została oszacowana na 783 zł. W miniony wtorek operacyjni z komisariatu zatrzymali kobietę.

W związku z tym, że obie kradzieże zostały popełnione w krótkim odstępie czasu i na szkodę jednego pokrzywdzonego, policjanci połączyli je i przedstawili 27-latce zarzut przestępstwa popełnionego czynem ciągłym.

Mieszkanka Rzeszowa przyznał się do winy. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

KMP Rzeszów

 

08-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-27-latka-odpowie-za-kradzieze-sklepowe-27-00r2kc