REKLAMA

RZESZÓW: 27-latek raniony przez nożownika nie żyje!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Zmarł 27-latek, który w środę został raniony nożem przez 39-letniego mieszkańca Rzeszowa.

303-196548
Foto: Podkarpacka Policja

Podkarpacka Policja poinformowała, że 27-latek, który w środę wieczorem został raniony nożem przez 39-letniego mieszkańca Rzeszowa, zmarł w szpitalu. Stan pokrzywdzonego mężczyzny od chwili zdarzenia był ciężki ze względu na poważne obrażenia klatki piersiowej. Drugi z poszkodowanych mężczyzn nadal przebywa w szpitalu. Jego stan ocenia się na ciężki, ale stabilny.

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w środę na ulicy Jagiellońskiej. Podczas szarpaniny, dwóch mężczyzn zostało zranionych ostrym narzędziem. Ranni zdołali jeszcze dojść w rejon komendy, gdzie pomocy udzielili im przechodnie oraz policjanci. Stamtąd karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala.

W czwartek przed godziną 22:00 kryminalni zatrzymali 35-latka. W piątek przed godziną 9:00, w pobliżu budynku Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, funkcjonariusze zatrzymali 39-letniego mieszkańca Rzeszowa, który zadał ciosy nożem. Mężczyzna zamierzał sam oddać się w ręce śledczych.

Teraz sprawą zajmuje się prokuratura. Wstępnym zarzutem dla obu zatrzymanych było usiłowanie zabójstwa.

12-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-27-latek-raniony-przez-nozownika-nie-zyje-4215-00r2kc