REKLAMA

Rzeszów: 25-latek skoczył do Wisłoka z Tęczowego Mostu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Tuż przed godziną 13:00 policjanci interweniowali w rejonie mostu przy ul. Naruszewicza, z którego skoczył mężczyzna. Funkcjonariusze wyciągnęli go z wody. Wychłodzony mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

20161119_193546

Foto: Kacper Ciuba

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 13:00. Dyżurny rzeszowskiej komendy został zawiadomiony, że z Mostu Narutowicza skoczył mężczyzna. Niezwłocznie skierował tam policyjne patrole.

Najszybciej na miejsce przybył patrol policjantów z oddziałów prewencji, którzy pełnili służbę w dyspozycji komendy miejskiej. Funkcjonariusze weszli do wody i wyciągnęli mężczyznę z rzeki. Wychłodzonemu mężczyźnie doraźnie pomocy udzieliła załoga pogotowia ratunkowego i przewiozła do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych relacji świadków, mężczyzna idąc od ulicy Szopena, wszedł na środek mostu, przechylił się przez barierkę i skoczył do Wisłoka. Okazało się, że jest nim 25-latek, który chwilę przed zdarzeniem oddalił się ze szpitala przy ul. Szopena.

Źródło: Podkarpacka Policja

28-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.