REKLAMA

RZESZÓW. 24-latka zakłóciła ciszę nocną. Była poszukiwana listem gończym!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Nieoczekiwany był finał interwencji policjantów w związku z zakłóceniem ciszy nocnej. Podczas legitymowania okazało się, że przebywająca na miejscu kobieta jest poszukiwana listem gończym. 24-latka została zatrzymana celem doprowadzenia do zakładu karnego.

policja-800_1

Foto: Policja.pl

W środę, 14 października po godzinie 23:00 policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem zakłócenia ciszy nocnej w mieszkaniu przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie.

W mieszkaniu przebywało kilka osób. Podczas legitymowania okazało się, że będąca na miejscu 24-letnia kobieta jest poszukiwana na listem gończym.

24-latka miała być doprowadzona do aresztu śledczego w związku z orzeczonym wobec niej aresztem tymczasowym na okres dwóch miesięcy. List gończy wydał Sąd Rejonowy w Rzeszowie, ponieważ kobieta nie stawiła się na rozprawę oraz nie przebywała pod wskazanym przez siebie adresem. 24- latka została zatrzymana i w piątek rano przewieziona do zakładu karnego.

Źródło: KMP Rzeszów

18-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-24-latka-zaklocila-cisze-nocna-byla-poszukiwana-listem-gonczym-5262-00r2kc