REKLAMA

RZESZÓW. 24-latek ranił nożem adwokata, atakował przechodniów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który dzisiaj w różnych częściach Rzeszowa zaczepił i zaatakował kilka osób. Pierwsze zgłoszenie policjanci odebrali przed południem. Zatrzymany wywołał awanturę w biurze adwokackim, po której niegroźnie, najprawdopodobniej nożem, zranił mecenasa. Później do komendy zaczęły napływać kolejne zgłoszenia. Zaalarmowani policjanci w wyniku poszukiwań zatrzymali mężczyznę przy ul. Grunwaldzkiej.

kajdanki-342851

Foto: policja.pl / zdjęcie poglądowe

 

W piątek 9 lipca około godziny 10:00 dyżurny rzeszowskiej komendy otrzymał pierwsze zgłoszenie. W biurze przy ul. Rejtana mężczyzna miał zaatakować pracownika kancelarii adwokackiej. Mężczyzna wywołał awanturę, a następnie zaatakował pokrzywdzonego i niegroźnie zranił, najprawdopodobniej nożem.

Z czasem do komendy zaczęły napływać kolejne zgłoszenia. Ktoś widział dziwnie zachowującego się mężczyznę. Na ulicy Kolejowej nieznany mężczyzna zaczepił dwie dziewczyny, a chwilę później w pobliżu próbował wyrwać portfel klientowi banku.

Zebrane informacje oraz rysopis wskazywały, że wszystkie zgłoszenia dotyczyły tego samego mężczyzny. Już od pierwszego sygnału policjanci przeczesywali miasto w poszukiwaniu młodego mężczyzny.

Około godziny 15:00 do dyżurnego komendy dotarła wiadomość, że został on zauważony na Palcu Farnym. Na miejsce niezwłocznie pojechały policyjne patrole i po krótkim pościgu zatrzymały mężczyznę na ul. Grunwaldzkiej. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wszystkich zgłoszonych zdarzeń.

 

KMP Rzeszów

 

09-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)