REKLAMA

RZESZÓW. 22-latek był poszukiwany. Wpadł, bo przekroczył prędkość

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali kierującego fordem, który w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 30 km/h, jechał z prędkością 94 km/h. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany.

303-225871

 

W czwartek 1 lipca około godziny 8:40 policyjni motocykliści zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. Na ul. Uroczej, 22-letni mieszkaniec Rzeszowa jechał z prędkością 94 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość jaka obowiązuje w tym miejscu o 64 km/h.

Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy, ponieważ jest objęty sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. 22-latek był dodatkowo poszukiwany na podstawie nakazu Sądu Rejonowego w Rzeszowie, celem doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę za nieuiszczoną grzywnę.

 

Ostatecznie mężczyzna uregulował zaległości i został zwolniony. Za przekroczenie prędkości policjanci ukarali go mandatem. Odpowie również za prowadzenie samochodu bez uprawnień.

Za niestosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów 22-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

KMP Rzeszów

 

02-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)