REKLAMA

RZESZÓW: 21-latek uprawiał konopie i handlował marihuaną

RZESZÓW. Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadania narkotyków. W mieszkaniu, które wynajmował znaleźli niemal 39 gramów marihuany. Jak ustalili policjanci mężczyzna nie tylko uprawiał konopie ale również udzielał i sprzedawał wytworzony narkotyk.

Zdjęcie: archiwum KMP

Zdjęcie: archiwum KMP

Informacje o mężczyźnie mogącym posiadać oraz rozprowadzać narkotyki uzyskali kryminalni z Rzeszowskiej komendy. Potwierdzając je ustalili że podejrzewany wynajmuje mieszkanie w Rzeszowie. W środę udali się pod wskazany adres.

Na miejscu zastali 21-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego. Mimo zaprzeczeń 21-latka w mieszkaniu policjanci znaleźli susz roślinny, dwie sztuki tabletek i zawinięty w papier biały proszek. W związku z tym mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Przeprowadzone badanie wstępnie potwierdziły, że znaleziony susz to marihuana w ilości niemal 39 gramów. Pozostałe narkotyki to amfetamina i tabletki ekstazy. Prowadzący postępowanie policjanci ustalili, że marihuana pochodzi z konopi wyhodowanych przez 21-latka. Mężczyzna nie tylko sam jej używał ale również udzielał, a w kilku przypadkach sprzedawał kolegom. Pozostałe narkotyki kupił przygodnie od nieznanej osoby.

Na tej podstawie policjanci przedstawili mu zarzuty, uprawy, posiadania, udzielania, w tym dla korzyści majątkowych, substancji odurzających. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności. W piątek Prokurator Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju.

01-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-21-latek-uprawial-konopie-i-handlowal-marihuana