REKLAMA

RZESZÓW. 20-latek pędził 142 km/h w terenie zabudowanym

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kierowca bmw stracił prawo jazdy na trzy miesiące, został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi. Mężczyzna na ul. Krakowskiej w Rzeszowie, miał na liczniku ponad 140 km/h. 20-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został zatrzymany przez policjantów z grupy SPEED.

303-224819

 

Kierowcy bardzo często zapominają o bezpieczeństwie i o tym, że jazda z dużą prędkością może mieć naprawdę tragiczne skutki. Dlatego policjanci ruchu drogowego z komendy wojewódzkiej, wchodzący w skład grupy SPEED, na co dzień, starają się przeciwdziałać tym najbardziej niebezpiecznym zachowaniom na drodze.

 

Do jednej z tych niebezpiecznych sytuacji doszło w minioną sobotę, na ul. Krakowskiej w Rzeszowie.

Przed godziną 16:00, uwagę policjantów zwróciło jadące z dość dużą prędkością bmw. Funkcjonariusze dokonali pomiaru jego prędkości. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, kierujący bmw pędził 142 km/h.

Funkcjonariusze pojechali za nim i zatrzymali auto do kontroli drogowej. Za kierownicą bmw siedział 20-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Za popełnione wykroczenie młody mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi. Stracił także uprawnienia do kierowania na 3 miesiące.

 

KWP w Rzeszowie

17-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)