REKLAMA

RZESZÓW: 15-latek zaatakował nożem w autobusie MPK

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło dziś w autobusie miejskim. Wysiadający z pojazdu 15-latek chcąc uniknąć kontroli, szarpał się z kontrolerem, w ręku trzymał nóż. Chłopak został ujęty i przekazany policjantom.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 11, przy ulicy Rejtana w autobusie miejskim, na przystanku na wysokości skrzyżowania z ulicą Paderewskiego. Gdy do pojazdu podeszli kontrolerzy, przez tylne drzwi z autobusu próbował wysiąść młody mężczyzna.

Poproszony o okazanie biletu, próbował odepchnąć kontrolera i uciec. Doszło pomiędzy nimi do szarpaniny. Pasażerowie autobusu dostrzegli, że młody człowiek miał w ręku nóż. Kontroler wspólnie z kolegą ujęli nastolatka i wezwali policjantów. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Okazało się, że zatrzymany to 15-letni mieszkaniec Rzeszowa. Funkcjonariusze przewieźli go do komisariatu, gdzie zostanie przesłuchany. 15-latkowi grozi odpowiedzialność przed sądem rodzinnym.

NOZOWNIK

kwp

30-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-15-latek-zaatakowal-nozem-w-autobusie-mpk