REKLAMA

Rząd znów zamknie fryzjerów i kosmetyczki? Konfederacja: “Idź do fryzjera”

Idź do fryzjera – apeluje w mediach społecznościowych Konfederacja, ostrzegając przed tym, że kolejnym krokiem rządu, związanym z obostrzeniami, będzie zamknięcie zakładów fryzjerskich i kosmetycznych.

haircut-1007891_960_720
Foto: pixabay.com

Zamknięcie fryzjerów i kosmetyczek – to według Konfederacji czeka nasz kraj w tym tygodniu, w związku z rosnącą ilością zakażeń koronawirusem.

Branża beauty o krok od lockdown-u! Rządzący już w zeszły piątek mieli ogłosić zamknięcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych, ale w ostatniej chwili się z tego wycofali, ale docierają do nas wyraźne informacje, że to było tylko chwilowe wstrzymanie wyroku! – grzmi w mediach społecznościowych Konfederacja.

Konfederacja przypomniała, że pół roku temu rząd zamknął cały kraj, ale obiecywał przy tym opracowanie strategii walki z koronawirusem na jesień. – Nie zrobiono nic, a teraz znów płacić mają za to sami obywatele… To zbrodnia dokonana na polskiej gospodarce – czytamy na profilach społecznościowych Konfederacji.

Od soboty 24 października czerwona strefa obostrzeń obowiązuje w całym kraju. Zamknięto puby i restauracje w trybie stacjonarnym, klasy 4-8 szkół podstawowych pracują w trybie nauki zdalnej, młodzież poniżej 16. roku życia obowiązuje zakaz przemieszczania się bez opieki rodzica lub opiekuna, ograniczono też przemieszczanie się osób powyżej 70. roku życia, poza pracą i wykonaniem najpilniejszych czynności.

W całym kraju zawieszono też działalność siłowni, basenów, aquaparków. Wprowadzono zakaz organizacji imprez okolicznościowych, jak m.in. wesela, czy konsolacje

Źródło: red., Konfederacja / Twitter

27-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzad-znow-zamknie-fryzjerow-i-kosmetyczki-5115-00r2kc