REKLAMA

Rytm Wolnych Serc – Ogólnopolska Noc Profilaktyki Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE.  W ramach akcji Ogólnopolska Noc Profilaktyki w Rzeszowie po raz kolejny policjanci ze wsparciem Urzędu Miasta w Rzeszowie zorganizują happening promujący życie bez uzależnień.
Podczas imprezy będzie okazja skonsultować się ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy na chętnych czekać będą w trasie podziemnej przy Rynku, miasteczku drogowym przy ulicy Pułaskiego, w Komisariacie Policji na Nowym Mieście oraz w Domu Kultury przy ulicy Konfederatów Barskich.

Cała impreza zaczyna się przejściem spod budynku Komendy Miejskiej Policji do trasy podziemnej przy rynku. Tam zostanie odczytana odezwa społeczności PaT (Profilaktyka a Ty) i równo o godz. 16.00 wszyscy uczestnicy wybiją “Rytm Wolnych Serc”.

Każdy kto chce przyłączyć się do akcji, a nie może pojawić się na miejscu imprezy, może to zrobić poprzez położenie prawej ręki na sercu i równo o godzinie 16.00 przez 60 sekund wybijać rytm wolnego serca.

Podobne akcje odbywać się będą w innych miastach województwa: Przemyślu, Rzeszowie, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Jarosławiu, Mielcu, Nisku, Ustrzykach Dolnych, Jaśle, Kolbuszowej, Łańcucie, Ropczycach i Brzozowie.

 

20-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rytm-wolnych-serc-ogolnopolska-noc-profilaktyki-komenty-miejskiej-policji-w-rzeszowie