REKLAMA

Ruszyła III edycja „Łukacijewska cup”

RZESZÓW/ PODKARPACIE.  Już po raz trzeci organizowany jest turniej „Łukacijewska cup”, organizowany przez Poseł do Parlamentu Europejskiego, Elżbietę Łukacijewską. Szkolne drużyny mogą zgłaszać się do 28.marca.

Poprzednie edycje turnieju to 381 zgłoszonych drużyn i rywalizacja ok. 5000 dzieci, zarówno chłopców, jak i dziewczyn  na podkarpackich boiskach. Finał turnieju rozegrany został w Rzeszowie na Stadionie CWKS Resovia Rzeszów, a nagrodą główną były wyjazdy na mecze Legii Warszawa, połączone z licznymi atrakcjami towarzyszącymi wizycie w stolicy.

łukacijewskacup

III edycja turnieju również przewiduje nagrody i wiele niespodzianek dla uczestników. Turniej adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu województwa podkarpackiego. Rozgrywki przeprowadzone zostaną w III etapach – na szczeblu gminnym, powiatowym oraz wojewódzkim – w kategorii chłopców oraz dziewcząt.

I runda, czyli etap gminny zostanie przeprowadzony na tzw. „Orlikach” w dniach od 7. do 14.kwietnia, II runda to już etap powiatowy, który odbędzie się w terminie od 23. do 30. kwietnia. Finał wojewódzki, czyli III runda zostanie rozegrany w Rzeszowie, 15.maja.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 28.marca. Rejestracja dostępna jest na stronie internetowej Turnieju Łukacijewska Cup. Wszelkie zapytania lub ewentualne uwagi można przesłać na adres e-mail kasia@lukacijewska.pl lub zgłosić telefonicznie pod numerami telefonu 134646850/792021717.

 

19-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

ruszyla-iii-edycja-lukacijewska-cup