REKLAMA

Ruszyła II tura rekrutacji w rzeszowskiej uczelni WSPiA

RZESZÓW / PODKARPACIE. W poniedziałek 20 lipca 2020 r. w WSPiA rozpoczęła się II tura rekrutacji kandydatów na studia w roku akademickim 2020/2021. Na przyszłych studentów rzeszowska uczelnia czeka do 5 września 2020 roku. W tym czasie podania o przyjęcie na studia mogą składać m.in. tegoroczni maturzyści czekający na wyniki egzaminu dojrzałości.

 7K7A2134

Foto: WSPiA / materiały nadesłane

W tym roku w ofercie WSPiA znalazły się cztery kierunki studiów, ponad 20 specjalności i nowoczesne systemy przekazywania i sprawdzania wiedzy. Uczelnia stawia także na przekazywanie jeszcze większej ilości wiedzy praktycznej. Kandydatów zapraszamy na studia na kierunkach: „administracja”, „bezpieczeństwo wewnętrzne”, „prawo” oraz „zarządzanie”. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj – mówi Przemysław Pawlak, rzecznik WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

Rekrutacja elektroniczna

Rekrutacja kandydatów ze względu na pandemię koronawirusa prowadzona jest on-line. Kandydat loguje się elektronicznie poprzez nowoczesny system e-rekrutacji WSPiA. Uzupełnia wszystkie wymagane dane, załącza odpowiednie dokumenty oraz dokonuje wyboru kierunku studiów. Zgłoszenie jest sprawdzane przez pracowników działu „Rekrutacja”, którzy w razie potrzeby kontaktują się z kandydatem w celu uzupełnienia brakujących danych. Istnieje możliwość złożenia dokumentów przez kandydata fizycznie. W tym celu można kontaktować się telefonicznie z naszymi pracownikami.

Strona dla kandydatów na studia: http://www.wspia.eu/dla-kandydata/oferta-edukacyjna

Terminy rekrutacji

Rekrutacja kandydatów na studia w roku akademickim 2020/2021 podzielona została na trzy tury. Terminy zostały zaplanowane tak, aby zarówno maturzyści, jak i absolwenci studiów I stopnia mogli spokojnie złożyć wszystkie wymagane dokumenty.

  • W II turze na kandydatów czekamy od 20 lipca do 5 września.
  • III tura podzielona została na dwie części. Rozpocznie się 7 września i potrwa dla kandydatów na studia I stopnia do 9 października, a dla osób chcących rozpocząć studia II stopnia do 17 października.

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa to pierwsza i najstarsza niepubliczna uczelnia na Podkarpaciu. W tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. Przez ten czas mury uczelni opuściło ponad 50 tys. absolwentów, a uczelni cały czas rozwijała i wzmacniała prowadzone kierunki. Daje to kandydatom gwarancję zdobywania specjalistycznej wiedzy na najwyższym poziomie oraz pracy z wybitnymi naukowcami współpracującymi z WSPiA Rzeszowską Szkołą Wyższą.

 W akademickim 2020/2021 maturzyści mogą wybrać: „administrację” (studia I i II stopnia), „bezpieczeństwo wewnętrzne” (studia I i II stopnia), „prawo” (5-letnie studia magisterskie) oraz „zarządzanie” (studia I stopnia). Dodatkowo czekają na nich 23 atrakcyjne specjalności dostosowane do potrzeb runku pracy.

Dla osób, które chcą uzyskać dodatkowe informacje dotyczące studiów i oferty edukacyjnej WSPiA uruchamia specjalne dyżury on-line. Kandydaci mogą kontaktować się za pomocą Skype z Dziekanami i pracowniami działu „Rekrutacja” podczas zaplanowanych dyżurów. Informację na temat terminów i loginy Skype pracowników dostępne są w systemie e-rekrutacji.

Zobacz wirtualny kampus WSPiA

WSPiA zachęca kandydatów do skorzystania z wirtualnego spaceru po kampusie uczelni. Dzięki temu można zobaczyć, jak wygląda nasz Kampus i jego najważniejsze miejsca (aule wykładowe, Podkarpackie Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej, Klub Studencki i ogrody wypoczynkowe) bez wychodzenia z domu.

Źródło: WSPiA / materiały nadesłane

23-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

ruszyla-ii-tura-rekrutacji-w-rzeszowskiej-uczelni-wspia-202-00r2kc