REKLAMA

Ruszają zapisy na zimowy wypoczynek dla dzieci w Rzeszowskim Domu Kultury

Rzeszowski Domu Kultury przygotował 720 miejsc wypoczynkowych dla dzieci w ramach feryjnych półkolonii, które zostaną zorganizowane w terminie od 11 lutego do 22 lutego 2019 roku. Zimowy wypoczynek dla dzieci odbędzie się w dwóch tygodniowych turnusach w dwunastu filiach RDK na terenie całego Rzeszowa. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.

Zimowy wypoczynek 2019 (fot. RDK) - 2

Foto: materiał nadesłany

Rzeszowski Dom Kultury w okresie ferii zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 12 lat (rocznik 2007 – 2012) na półkolonie zimowe. Zajęcia organizowane będą od 11 lutego do 22 lutego 2019 roku, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-14:00 w filiach: Biała, Country, Pobitno, Przybyszówka, Słocina, Staroniwa, Wilkowyja, Zalesie, Załęże, Zwięczyca oraz w godzinach 8:00-16:00 z wyżywieniem w filiach Miłocin oraz Staromieście.

Zapisy prowadzone będą od 7 stycznia do 1 lutego 2019 roku dla rodzin z Rzeszowa oraz od 28 stycznia do 1 lutego 2019 roku dla rodzin spoza Rzeszowa w przypadku wolnych miejsc. Uwaga – w dniu 7 stycznia zapisy rozpoczną się o godzinie 17:00. Zapisu można dokonać wyłącznie na miejscu, w danej filii Rzeszowskiego Domu Kultury, z jednoczesnym uiszczeniem opłaty za uczestnictwo w zimowym wypoczynku oraz przekazaniu dokładnie wypełnionej karty zgłoszenia. Zamknięcie list uczestników następuje 10 dni przed rozpoczęciem turnusu. Ilość miejsc jest ograniczona, a maksymalna liczba dzieci w grupie to 30 osób.

Podczas zimowego wypoczynku w Rzeszowskim Domu Kultury instruktorzy prowadzić będą zajęcia o charakterze rozrywkowo-rekreacyjnym oraz edukacyjnym tj. zajęcia manualne, muzyczne, taneczne, teatralne, ruchowe, a także gry, quizy i zabawy. W każdym tygodniu przewidziane są także atrakcyjne wyjścia i wycieczki, a także ciekawe warsztaty. Regulamin zimowego wypoczynku oraz szczegółowe programy są dostępne do pobrania na stronie: www.rdk.rzeszow.pl.

Źródło: materiał nadesłany

04-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.