REKLAMA

Ruszają rezerwacje na 12. edycję Restaurant Week w Rzeszowie

17 października rozpocznie się kolejna edycja festiwalu najlepszych restauracji. Jesienne wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Destynacja Restauracja”. Nawiązuje ono do odkrywania kuchni świata, poprzez polską scenę restauracyjną.

rw_luxor

Foto: Materiał nadesłany

Najbliższa edycja Restaurant Week odbędzie się w 14. regionach. Na mapie festiwalu nie zabraknie Rzeszowa. Rezerwacje na trzydaniowe doświadczenie restauracyjne są dostępne na stronie: www.RestaurantWeek.pl. Cena wynosi 49 zł.

Podróżujemy, aby jeść. Jemy, aby podróżować. O podróżowaniu przez jedzenie można napisać książkę lub wybrać się w kulinarną podróż, która czeka na nas tuż za rogiem. Podróże kształcą, pozwalają doświadczyć historii i kultury danego miejsca. Wakacyjne destynacje to również okazja do odkrywania nowych smaków, nieznanych dotąd dań, przygotowywanych wedle ściśle strzeżonych lokalnych receptur. Podróżowanie przez jedzenie daje możliwość przeniesienia się w odległe zakątki świata za pośrednictwem smaków i aromatów wydobywających się z oryginalnych przypraw. Restauracje specjalizujące się w kuchniach świata, to doskonały pretekst do tzw. City Break z ominięciem długich kolejek na lotniskach oraz korków na autostradach.

rw_chapter2

Foto: Materiał nadesłany

Celem zbliżającej się kolejnej edycji Restaurant Week, pod hasłem „Destynacja Restauracja” jest przygotowanie kulinarnej podróży dookoła świata bez wyjazdu z miasta. Rezerwacje First Minute, są już dostępne na stronie: RestaurantWeek.pl. Destynacja Restauracja!

Podobnie jak w każdej edycji, organizatorzy przygotowali dla gości masę niespodzianek. Główną nagrodą w konkursie zdjęciowym ostatniej edycji był rejs LOT-em i kolacja w Singapurze. Nadchodząca edycja zapowiada się jeszcze bardziej okazale. Do wygrania będzie rejs do Włoch klasą Business i kolacja w Osteria Francescana – najlepszej restauracji świata!

W ramach ceny każdej rezerwacji, na wszystkich gości Festiwalu czekać będzie niespodzianka od sponsora wydarzenia, Martini.

Wśród rzeszowskich Restauracji jesiennej edycji znajdą się: Folk, Garden – Hotel Garden Inn Rzeszów, Habana Sports Bar BBQ, Kulisy – Hotel Falcon, Oranżeria, Parole Art Bistro, Patio – Grand Hotel Rzeszów, Kucharze.

Źródło: Materiał nadesłany

09-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

ruszaja-rezerwacje-na-12-edycje-restaurant-week-w-rzeszowie-6014