REKLAMA

Rusza trzecia edycja konkursu „Ptaki Cudaki”

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Dom Kultury zaprasza dzieci oraz młodzież do wzięcia udziału w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Ptaki Cudaki”. Termin nadsyłania prac przestrzennych i płaskich upływa 20 marca 2015 r.

Jest to trzecia edycja międzynarodowego konkursu skierowanego do najmłodszych artystów w wieku 4 – 15 lat z całego świata, którzy samodzielnie przygotowują prace inspirowane barwnym światem ptaków. Celem konkursu jest rozbudzenie u dzieci zainteresowania tematyką ornitologiczną oraz zachęcenie do twórczego spędzania wolnego czasu. Intencją organizatorów jest ponadto coroczne promowanie twórczych dokonań najzdolniejszych, młodych artystów.

Każda, kolejna edycja „Ptaków Cudaków” spotyka się z wielkim odzewem tysięcy młodych twórców z wielu państw. Podczas ostatniej odsłony konkursu do organizatorów napłynęło blisko dwa i pół tysiąca prac płaskich i przestrzennych.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia prac do 20 marca bieżącego roku. Szczegółowy regulamin oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne do pobrania na oficjalnej stronie internetowej Rzeszowskiego Domu Kultury – www.rdk.rzeszow.pl

ptaki cudaki

10-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rusza-trzecia-edycja-konkursu-ptaki-cudaki