REKLAMA

Rusza sprzedaż biletów 4YouAirlines!

RZESZÓW. We wtorek, 12 sierpnia rozpocznie się sprzedaż biletów nowego przewoźnika, który ma pojawić się w Rzeszowie: 4YouAirlines. Sprzedaż biletów miała ruszyć 12 dni temu, co rozczarowało osoby, czekające na pulę 7 tyś.biletów po 47 zł w jedną stronę do Brukseli, Dortmundu, Edynburgu, Barcelony, Rzymu, Paryża, Mediolanu oraz tel Awiwu. COMPUTER

ZDJ.: sxc.hu

Na stronie przewoźnika w poniedziałek została podana informacja: Szanowni Państwo,Z przyjemnością informujemy, że z powodzeniem zakończyliśmy wdrożenie systemu odpowiedzialnego za zakup oraz płatności. Jutro, 12 sierpnia o godz. 18.00 rozpoczniemy sprzedaż naszych usług w wyjątkowych cenach. 

Bilety można będzie rezerwować na stronie internetowej przewoźnika a także telefonicznie, dzwoniąc do centrum obsługi. Jeśli chodzi o płatność, to będzie można dokonać ich przelewem a także za pomocą kart płatniczych.

Nowy przewoźnik w ramach rekompensaty za opóźnienie terminu zakupu biletów oferuje bezpłatne ubezpieczenie oraz zwiększa limit bagażu rejestrowanego do 20 kg.

Połączenia z Jasionki ruszą 3 listopada. Będzie można latać do: Brukseli, Dortmundu, Edynburgu, Barcelony, Rzymu, Paryża, Mediolanu oraz tel Awiwu.  Przeznaczono również pulę 7 tyś. biletów za 47 zł dla pierwszych osób w jedną stronę.

12-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rusza-sprzedaz-biletow-4youairlines