REKLAMA

Rusza pierwszy na Podkarpaciu Decathlon easy

RZESZÓW. Dziś rusza pierwszy na Podkarpaciu Decathlon easy.  Z tej okazji oprócz specjalnych promocji przygotowano gry i zabawy sportowe dla dzieci. Sklep Decathlon easy zajmujący powierzchnię ponad 1 100 mkw znajdzie się na parterze rzeszowskiego Centrum.

plaza1

Decathlon easy w CH Plaza Rzeszów

W dniu otwarcia 29 sierpnia oraz w sobotę i niedzielę sklep Decathlon Easy czynny będzie w godzinach od 9:00 do 21:00. W tym czasie oprócz specjalnych promocji na otwarcie sklepu w CH Plaza Rzeszów przygotowano wiele atrakcji sportowych. W piątek 29 sierpnia od 10 do 17:30 dzieci będą mogły uczestniczyć m.in. w quizach, konkursach tematycznych z wykorzystaniem urządzeń dostępnych w sklepie Decathlon easy oraz zajęciach plastycznych z animatorkami. Zorganizowany zostanie także pokaz umiejętności uczniów Szkoły Rolkarskiej „WODZU” oraz konkurs strzałów na bramkę z Radarem. Konkurs, podczas którego mierzona będzie prędkość lotu piłki odbędzie się przed CH Plaza Rzeszów od strony ul. Rejtana. Dodatkowo w czasie otwarcia Decathlon easy na terenie sklepu dostępny będzie stół do tenisa stołowego oraz 3 profesjonalne stoły turniejowe do piłkarzyków.

 

Decathlon easy, który otwarty zostanie w CH Plaza Rzeszów, to nowy koncept na polskim rynku. Rozwijany jest niezależnie od znanej dotychczas sieci Decathlon. Decathlon easy w swoich sklepach oferuje wyłącznie marki własne produkowane przez grupę Oxylane m.in. Quechua, Wedze czy Kipsta, które cieszą się ogromnym powodzeniem. Umowa najmu podpisana została na 20 lat. Sklep, który powstanie w CH Plaza Rzeszów będzie piątą placówką tej sieci w Polsce.

 

CH Plaza Rzeszów

W dwupoziomowym CH Plaza Rzeszów znaleźć można prawie 80 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: Decathlon easy, CityFit, Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichman, Euro Moda, CCC, Wojas, Martes Sport, Empik, Sephora, Rossmann, RTV Euro AGD oraz restaurację KUK NUK.

 

Obecnie trwają prace nad uruchomieniem food courtu na I piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu CityFit.

 

Program otwarcia Decathlon Easy w CH Plaza Rzeszów:

10.00 – 12.00 – Quizy, konkursy tematyczne, informacje o promocjach, na terenie sklepu rozłożony będzie stół do tenisa stołowego oraz 3 profesjonalne stoły turniejowe do piłkarzyków

Od godz. 10.00 – stoisko plastyczne z animatorką oraz stanowisko z malowaniem buzi.

10.00 – 18.00 Szczudlarz roznoszący baloniki Decathlon (w okolicach sklepu oraz na Parkingu CH Plaza i Leclerc)

12.00 – 13.00 Konkursy dla dzieci – z wykorzystaniem urządzeń dostępnych w Decathlon

13.00 – 13.30 Quizy, konkursy tematyczne.

13.30 – 14.00 Pokaz rolek – SZKOŁA ROLKRSKA „WODZU” –

14.30 – 15.30 – Konkursy dla dzieci – z wykorzystaniem urządzeń dostępnych w Decathlon

15.30 – 16.00 Pokaz rolek – SZKOŁA ROLKRSKA „WODZU” –

16.00 – Konkurs Strzałów na Bramkę Piłkarską z Radarem – mierzy prędkość lotu piłki – przed CH PLAZA od strony Rejtana

17:30 – Zakończenie imprezy

29-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rusza-pierwszy-na-podkarpaciu-decathlon-easy