REKLAMA

Rusza Liga Mistrzów. Niecodzienne spotkanie w ratuszu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski ratusz zamienił się dzisiaj w salę konferencyjną Asseco Resovii. W spotkaniu wzięli udział w-ce prezydent Rzeszowa Stanisław Sienko, prezes klubu, trener oraz zawodnicy. Resovia chce zawojować Europę.

d

foto: archiwum rzeszow24.pl

Na konferencji zameldowali się trener Andrzej Kowal oraz siatkarze – Jochen Schops i będący w znakomitej formie Gavin Schmitt.

– Cieszymy się, że po raz kolejny gościmy w ratuszu Asseco Resovię. Liczymy na wiele siatkarskich emocji w tym sezonie. Chciałbym życzyć drużynie jak najlepszych wyników –powiedział na samym początku wiceprezydent Sienko.

– Tradycyjnie tutaj rozpoczynamy nasz marsz po europejskie tytuły. Jesteśmy gotowi by osiągnąć cel, o którym marzymy od wielu lat. Chcemy wygrać Ligę Mistrzów. Droga do tego jest bardzo daleka, nasza grupa na pewno jest mocniejsza niż w zeszłym sezonie. W całej Europie chcemy promować naszą markę, miasto, województwo i sponsorów. Tak jak w ubiegłym roku w Lidze Mistrzów nasi siatkarze grać będą w koszulkach przedstawiających charakterystyczne dla naszego regionu miejsca. Zapraszam do tego by śledzić nasze zmagania w Lidze Mistrzów – wyraził opinię prezes rzeszowskiego klubu, Bartosz Górski

 – Wszyscy czekamy już na pierwszy mecz Ligi Mistrzów. Nasza grupa na pewno jest ciekawa. Musimy grać mecz za meczem, iść krok po kroku. To są bardzo interesujące rozgrywki i wszystko w nich może się zdarzyć. Na pewno damy z siebie wszystko – podsumował Jochen Schops.

Pierwsze spotkanie Resovia rozegra w czwartek w Libercu. Transmisja w Polsacie Sport o godzinie 18:00.

06-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rusza-liga-mistrzow-niecodzienne-spotkanie-w-ratuszu