REKLAMA

Rusza kolejna edycja “Hell’s Kitchen”! Sprawdź swoje umiejętności na castingu w Rzeszowie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Mimo, że trzecia edycja “Hell’s Kitchen” jeszcze trwa, ruszyły właśnie castingi do kolejnej odsłony kulinarnego show Polsatu. Przesłuchania odbędą się w aż 16 miastach Polski!
Białystok, Łódź, Katowice, Olsztyn, Kielce, Częstochowa, Trójmiasto, Kraków, Opole, Szczecin, Rzeszów, Wrocław, Bydgoszcz, Lublin, Poznań i Warszawa – w tych miastach już od przyszłego tygodnia odbywać się będą castingi do czwartej edycji “Piekielnej Kuchni”. Zgłaszać się można także drogą mailową. Wystarczy, że wypełnisz ankietę (do pobrania z oficjalnego fanpage’u programu), dołączysz swoje zdjęcie i wyślesz na adres zgloszenia@hellskitchen.com.pl.

Do programu mogą zgłaszać się zarówno amatorzy, jak i zawodowcy. Najważniejsza jest pasja do gotowania, silny charakter oraz chęć wygrania 100 tysięcy złotych oraz pracy u boku najlepszego szefa kuchni w Polsce.

Przypomnijmy, że Wielki Finał trzeciej edycji “Hell’s Kitchen” już 12 maja 2015 roku. Kto wygra 100 tysięcy złotych oraz pracę w restauracji szefa Wojciecha Modesta Amaro? Werdykt, na żywo, poznamy już w najbliższy wtorek o godzinie 20.05 w Polsacie.

Casting

materiał nadesłany

06-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rusza-kolejna-edycja-hells-kitchen-sprawdz-swoje-umiejetnosci-na-castingu-w-rzeszowie