REKLAMA

Rusza czerwcowy cykl Potańcówek dla Seniorów w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. W sobotę 8 czerwca rusza czerwcowy cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów. Imprezy odbędą się w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach.

fdsfdfdfththy

Foto: RDK

Plenerowe Potańcówki Miejskie dla Seniorów zadebiutowały we wrześniu 2018 roku, w ramach cyklu „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”. Przez miesiące zimowe zabawy taneczne kontynuowane były na auli Zespołu Szkół Mechanicznych.

27 kwietnia 2019 roku rozpoczęto nowy sezon imprez dla seniorów na rzeszowskich bulwarach. Majowy cykl potańcówek zakończył się w sobotę 18 maja. Wcześniej seniorzy bawili się też 4 i 11 maja.

Kolejne Potańcówki Miejskie dla Seniorów odbędą się 8 czerwca oraz 29 czerwca 2019 roku w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach.

Wydarzenie adresowane jest do wszystkich aktywnych mieszkańców powyżej 60 roku życia i stanowi znakomitą okazję do wspólnej zabawy przy muzycznych przebojach z dawnych lat.

Wstęp na zabawy jest bezpłatny, a rozpoczęcie imprez planwane jest na godzinę 17:00.

Źródło: RDK

04-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rusza-czerwcowy-cykl-potancowek-dla-seniorow-w-rzeszowie-577-00r2kc