REKLAMA

RUDNA MAŁA: Miał ponad 2,7 promila alkoholu. Spowodował kolizję

RUDNA MAŁA / PODKARPACIE. Ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie miał kierujący fiatem, który we wtorek rano w spowodował kolizję. Okazało się, że 25-latek jechał zezłomować fiata. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania.

303-125083

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło we wtorek tuż po godzinie 8:00 w Rudnej Małej. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący fiatem stilo, 25-letni mieszkaniec gminy Głogów Małopolski, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył jadącego przed nim citroena. Uderzenie było tak silne, że z fiata wypadł silnik. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Natomiast okazało się, że 25-latek był pijany. Badanie wykazało u niego w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu. Policjanci sprawdzili 25-latka w bazie danych. Okazało się również, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Jak ustalili policjanci, 25-latek jechał zezłomować fiata.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Podkarpacka Policja

04-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rudna-mala-mial-ponad-27-promila-alkoholu-spowodowal-kolizje-1784-kc2