REKLAMA

Rozpoczyna się rozbudowa ul. Potockiego w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ulica Potockiego w Rzeszowie zostanie rozbudowana i poszerzona. Inwestycja będzie kosztować blisko 4,2 mln zł.

remont
Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

 

Ulica Potockiego na rzeszowskim osiedlu Załęże rozbudowana zostanie na odcinku o długości ok. kilometra. Chodzi o odcinek od zatoki autobusowej przy ul. Potockiego (po prawej stronie) do ul. Jaspisowej.

Ulica zostanie poszerzona do 6 metrów, wybudowany zostanie chodnik (szerokość 2,2 m),  przykryty zostanie rów biegnący przy drodze. Zadanie obejmie m.in. także przebudowę nawierzchni na ul. Jaspisowej, budowę oświetlenia na odcinku od ul. Ametystowej do końca zatoki autobusowej przy ul. Nefrytowej, przebudowę infrastruktury podziemnej.

 

Rozbudowa ul. Potockiego będzie kosztować blisko 4,2 mln zł. Umowa z wybranym w przetargu wykonawcą została już podpisana. Teren, na którym inwestycja będzie realizowana, został już przekazany wykonawcy. Zadanie ma być gotowe do końca przyszłego roku – przekazuje Artur Gernand z Biura Prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

 

Źródło: Urząd Miasta Rzeszowa

 

19-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rozpoczyna-sie-rozbudowa-ul-potockiego-w-rzeszowie-6263-00r2kc