REKLAMA

„Rowerowy Rzeszów – Pochwal się swoją trasą rowerową”

RZESZÓW. Na platformie społecznej Dobre Pomysły trwa konkurs, w którym można się pochwalić swoją ulubioną trasą rowerową.

Rowerami jeździmy już nie tylko w ramach relaksu na wycieczki, ale również do pracy, szkoły, czy sklepu. Rowerzystów w Rzeszowie można spotkać niemalże wszędzie.

Jak wiadomo, każdy ma swoje ulubione ścieżki i trasy, którymi jeździ. W konkursie, organizowanym przez Dobre Pomysły,  będzie można się podzielić swoją ulubioną rowerowa trasą. Można na niej zamieszczać trasy wycieczek rodzinnych, przejażdżek rekreacyjnych, krótkiej trasy lub ekstremalnego wypadu. Warto dodać, gdzie przy takiej trasie można coś zjeść, czy odpocząć. Niezwykle ważne są informacje o długości trasy, czasu przejazdu oraz kto, ze względu na wiek i umiejętności może z niej skorzystać. Stopień trudności przejazdu można oznaczyć kolorami: niebieski (łatwa), czerwony (wymagająca), czarny (ciężka).

Swoje propozycje można zamieszczać na portalu do 30.kwietnia. Zostaną wybrane 3 trasy rowerowe, spośród 10 najwyżej ocenianych, a ich autorzy otrzymają nagrody. Również najbardziej aktywni użytkownicy konkursu mogą liczyć na upominki.

rower

 

ZDJ.: Wikipedia

18-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rowerowy-rzeszow-pochwal-sie-swoja-trasa-rowerowa